бібліотеки

В Ірландії можна замовити українські книжки у будь-яку бібліотеку

13.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У будь-якій бібліотеці Ірландії можна замовити українські книжки. Про це повідомляє організація Ukrainian Action in Ireland у Facebook. 

«Оскільки в Ірландії можна замовляти книги з усіх бібліотек країни а не тільки своєї, ви можете позичити українську книжку, навіть якщо ви в іншому місті. Щоб зробити замовлення вам потрібно мати реєстрацію у будь-якій бібліотеці (мати library card)», пишуть в організації. 

 

Покрокова інструкція як замовити видання: 

  • Зайти на сайт бібліотеки wicklow.spydus.ie;
  • З правого боку вгорі обирати Advanced Search, у графі Language поставити Ukrainian, щоб побачити усі книжки українською (для зручності в графі Audience можна відфільтрувати дитячі  й дорослі книжки);
  • Далі натиснути синю кнопку Place Rservation і обирати доставку на бібліотеку у вашому місті, або прийти в найближчу бібліотеку, де адміністратор допоможе вам зробити замовлення через свій комп’ютер.

 

Повернути книжку ви зможете також через найближчу бібліотеку. 

Серед книжок можна замовити видання з українськими казками, двомовні книжки, сучасну українську та зарубіжну літератури та нон-фікшн. 

 

В організації пишуть, що книжки привезли волонтери Fundacja Folkowisko зі Львова до графства Віклов. 

 

Нагадаємо, що у межах проєкту «Книжки без кордонів» для українських дітей, які через російську агресію виїхали за кордон, надрукували й придбали понад 160 тисяч книжок.

 

Тим часр асоціація італійських видавців (AIE) та Федерація європейських видавців передали 5000 книжок українською мовою для дітей та підлітків-біженців з України.

 

Фото: Ukrainian Action in Ireland