Андрій Алієв

Від коронавірусу помер відомий миколаївський бібліотекар Андрій Алієв

05.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Миколаєві від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою COVID-19, помер відомий бібліотекар і актор Андрій Алієв. Про це 5 квітня повідомили друзі Алієва у фейсбуці.

 

Бібліотекарю було 34 роки.

 

«Він запам’ятався нам у «Божевільному дні в невеликому театрі». У багатьох мініатюрах він грав головні ролі. Яскравий і незабутній. Потім, коли в минулому році я виставила пам’ятний пост до річниці початку Майдану – пост про передчасно померлого Друга, він написав мені. Як з’ясувалось – вони з Петром планували створити свій шоу-дует. На жаль … Створять на Небесах … І зіграють кращі ролі … Світла пам’ять новопреставленому Андрію … Ковід черговий раз пожав свої страшні жнива …», – написала Юлія Супруненко.

 

Як відомо, Андрій Алієв був гравцем «Що? Де? Коли?» та КВН, грав у театральних виставах та проводив зустрічі з багатьма миколаївськими письменниками і діячами культури.

 

Нагадаємо, 4 квітня у Львові внаслідок ускладнень від Covid-19 померла відома художниця Вікторія Ковальчук.

 

На 89-му році життя помер український мовознавець, літературознавець, перекладач, громадський діяч Іван Ющук. На 84-му році життя помер відомий письменник Левко Різник, який 12 років очолював Львівську організацію Національної Спілки письменників України.