зіркова підтримка

Фредерік Беґбедер допомагатиме збирати кошти на автомобілі для ЗСУ

08.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французький письменник Фредерік Беґбедер долучиться до збору коштів на потреби ЗСУ у Миколаєві. Про це повідомили у фонді «Дорога життя».

«10 липня, у столиці Франції відбудеться друга з серії благодійних вечер фонду Way of Peace, під час якої збиратимуть кошти на потреби захисників Миколаєва. На захід запрошені французькі бізнесмени, політики, зірки шоубізнесу та іноземні дипломати», — йдеться у повідомленні.

 

Під час події відбудеться благодійний аукціон з ексклюзивними лотами, які надали як відомі українці, так і представники інших держав на знак солідарності та підтримки України в протистоянні російській агресії.

 

Серед лотів цього вечора: футболка та м’ячі з автографами видатного спортсмена і тренера Сергія Реброва, особиста футболка легенди світового футболу Роналдо, м’ячі та вимпел від національної збірної України, кубок футболіста Романа Яремчука. Крім того, ексклюзивні марки про російський корабель («Zатонув чи Vтопився») від Миколи Тищенка та Ігоря Смілянського, а також картини всесвітньо відомих митців — Гліба Франка, Роси Ройс, Наталії Багацької та Віри Грабар.

 

На зібрані під час події кошти фонд Way of peace придбає автомобілі для потреб військовослужбовців у Миколаєві. Інша частина коштів буде перераховану на національну платформу UNITED24.

 

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Автор книжок «Любов живе три роки», «99 франків»,  «Уна і Селінджер» та інших. 

 

UNITED 24 — національний бренд, заснований у травні 2022 року Указом Президента України для об’єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

 

Організатор події — благодійний фонд Way of peace Миколи Тищенка. Ініціаторка проєкту Charity dinners — модель Алла Барановська. Серія благодійних заходів відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ України та національної збірної України з футболу.

 

Нагадаємо, Фредерік Беґбедер виступив на підтримку українців у війні з росією. 

 

Серед інших письменників, які  зараз підтримали Україну, — Маргарет Етвуд, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак, Рупі Каур та інші.

 

Джерело: Укрінформ