війна

Рупі Каур: Почуваюся з розбитим серцем через безглузду катастрофу в Україні

05.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Канадська поетеса індійського походження, авторка бестселера The New York Times Рупі Каур висловила підтримку біженцям з України. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

 

«Я з розбитим серцем через непотрібну, безглузду катастрофу в Україні. Спустошення, з якими зіштовхуються люди, вражають. Я не можу уявити, який жахливі та небезпечні подорожі зараз здійснюють ті, хто тікає  зі своїх домівок і життів», —  написала Каур.

 

Вона також поспівчувала своїм друзям та їхнім родинам в Україні, а також процитувала Агенцію біженців ООН, яке попередила, що невдовзі Європа зіштовхнеться з найбільшою кризою біженців.

 

 

Рупі Каур — канадська поетеса індійського походження, авторка бестселера The New York Times «Молоко і мед», перекладеного понад 35 мовами, українською, зокрема.

 

Нагадаємо, своїми публічними заявами Україну підтримали також відомі письменники Маргарет Етвуд, Стівен Кінг, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак та інші.

 

Читайте також: Океани киплять від співу: 11 віршів про війну від закордонних поетів

 

Чільне фото: tribune.com.pk