* ESC - закрити вікно пошуку
ЗМІ
The Economist, The Washington Post й інші іноземні ЗМІ надають безкоштовний доступ для українців
12.04.2022Великі закордонні засоби масової інформації на час війни надали безкоштовний доступ до електронних версій своїх видань для українців. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.
Для того, щоб оформити безоплатний доступ на сайтах видань потрібно обрати «Україна». А якщо ви за кордоном, потрібно VPN і обрати регіон «Україна».
Перелік видань:
The Washington Post. Американське видання надало безкоштовний доступ до своїх матеріалів для читачів України. У TWP пішли на такий крок уперше, але не уточнили, на який період діє безкоштовний доступ.
The Wall Street Journal. Видання також надає безкоштовний доступ для користувачів з України та у країнах, де є велика кількість українських біженців. Видання не уточнює, в яких країнах, як і скільки триватиме безкоштовний період.
The Economist. Видання за останній місяць стало удвічі більше публікувати статей на сайті, всі вони у безкоштовному доступі для українських користувачів.
Financial Times. Видання надало безкоштовний доступ до своїх ключових репортажів всім читачам з України.
Як повідомлялося, на шпальтах світових ЗМІ з’явилося безліч фото цивільних осіб, яких вбили російські війська у місті Буча, Київської області.
Нагадаємо, що канадська газета The Globe and Mail надрукувала комікс українських ілюстраторок Анни Іваненко та Євгенії Полосіни «Плани на час війни», а The Washington Post опублікував комікс української ілюстраторки Юлії Вус, який розповідає про початок повномасштабного російського наступу на Україну.
Крім того, для британського видання The Economist українська художниця Марія Кінович створила ілюстрації про те, як змінилося життя в Україні після вторгнення росії, а Анна Сарвіра намалювала серію робіт про стривоженість українців на тлі загрози повномасштабної війни з росією.
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості