карантин

Цьогорічний Варшавський книжковий ярмарок скасували

01.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Організатори Варшавського книжкового ярмарку вирішили скасувати цьогорічний захід. Про це повідомляється на сайті ярмарку.

 

На жаль, у зв’язку з епідемією коронавірусу, ярмарок, що мав пройти у травні, не відбудеться. Наступний захід слід очікувати у травні 2021 року.

 

«Через епідеміологічну ситуацію в Польщі й в усьому світі та економічну ситуацію видавничої галузі, ми можемо розглянути можливість організації Варшавського ярмарку протягом наступних кількох тижнів. Ми повідомимо вас у разі будь-яких змін. Бажаємо всім міцного здоров’я і сподіваємося, що книжки супроводжуватимуть нас у ці важкі дні», — йдеться в заяві організаторів.

 

Нагадаємо, що Варшавський книжковий ярмарок мав пройти 21-24 травня. Очікувалося, що у заході візьмуть участь понад 80 тис. відвідувачів. Цього року країною-почесним гостем виставки мала стати Чехія, для якої Польща є одним з найбільших книжкових ринків.

 

Варшавська книжкова виставка є найбільшою в Польщі. Минулого року її учасниками стали 807 видавців з 27 країн світу, зокрема й з України, а також понад 1 тис. авторів, перекладачів, ілюстраторів та журналістів. Окрім того, у 2019 виставку відвідала рекордна кількість бібліотекарів і книготорговців (1 тис. 900), які два дні мали право безкоштовного входу. Для залучення дітей виставка співпрацювала з дитячими садочками й школами. Завдяки цьому її відвідало 6 тис. дітей в складі організованих груп.

 

Раніше ми повідомляли, що через епідемію коронавірусу скасували ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадридіПразі. Туринський книжковий ярмарок ж перенесли на невизначений термін.

 

Також читайте, як у світі підтримують книговидання під час епідемії.